ASX

ASX

Завжди потрібен той, на кого можна покластися.
від 890 000 грн *
ASX
Система 4WD
ЧУДОВА КЕРОВАНІСТЬ
Система 4WD

Система повного привода 4WD забезпечує краще проходження поворотів, стійкість і керованість. При виявленні пробуксовування автомобіля система повного привода розподіляє крутний момент між передньою та задньою осями, в той час як система активного контролю стійкості розподіляє крутний момент і гальмівне зусилля на кожному з коліс для забезпечення руху по заданій траєкторії. Вибрати режим поїздки легко — досить натиснути на кнопку 4WD, і на мультифункціональному дисплеї висвітиться один із трьох індикаторів типу привода.​​​​​​​

2WD — передній привод для рівних сухих доріг і трас, допомагає заощадити пальне. 4WD AUTO — повний привод для поліпшеного зчеплення, стійкості на високих швидкостях і передбачуваної керованості на звивистих дорогах і легкому бездоріжжі. 4WD LOCK — повний привод для максимального зчеплення з дорогою на слизькій, засніженій поверхні та на піску.​​​​​

 

КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ
Керування без зусиль

Круїз-контроль дозволяє автоматично підтримувати швидкість ASX, не тримаючи ногу на педалі акселератора. Управляти круїз-контролем досить просто — задайте бажану швидкість і натисніть на спеціальну кнопку на мультифункціональному кермі. Легке натискання на педаль гальма скине налаштування.

Керування без зусиль
Захист для кожного
СІМ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ
Захист для кожного

У разі зіткнення сім подушок безпеки допоможуть захистити вас і ваших пасажирів, поглинаючи силу удару. Система складається з фронтальних подушок безпеки, бічних подушок безпеки, бічних шторок безпеки, а також подушок безпеки для колін водія у разі фронтального зіткнення.

Зберігайте керованість автомобіля
СИСТЕМА КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ (ASC)
Зберігайте керованість автомобіля

Якщо колеса втрачають зчеплення на слизькій поверхні (сніг, лід, бруд, багно) або під час повороту на високій швидкості, втрутиться система ASC (ACTIVE STABILITY CONTROL). Вона автоматично керує потужністю двигуна та вибірково застосовує гальма на певних колесах, щоб зберегти керованість автомобіля та запобігти заносу.​​​​​​​

 

Більше ніяких відкатів назад
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СТАРТІ ВГОРУ (HSA)
Більше ніяких відкатів назад

​​​​​​​Коли ви починаєте рух вгору на крутому схилі, система HSA (HILL START ASSIST) допомагає автомобілю не відкочуватися назад, зберігаючи гальмівне зусилля протягом двох секунд після того, як водій прибрав ногу з педалі гальм. Цього часу достатньо, щоб перенести ногу, натиснути педаль акселератора та зрештою рушити вперед.

 

Пасивна безпека
«Холодне» зварювання
Пасивна безпека

​​​​​​​Кузов ASX побудований за технологією Mitsubishi Motors RISE (Reinforced Impact Safety Evolution) для посилення міцності конструкції. Корпус ефективно поглинає енергію, розподіляючи її по всьому кузову, що допомагає зберегти його цілісність при зіткненні. «Холодне» зварювання або структурне проклеювання зміцнює зони навколо дверей і кришки багажного відділення, збільшуючи жорсткість з'єднання між панелями кузова. Це дозволяє поліпшити стабільність управління та цілісність реакцій автомобіля.
​​​​​​

Дізнатися більше про ASX* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

** Мається на увазі орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації (надалі - Автомобіль), у разі придбання цього Автомобіля в кредит за однією зі спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, яка автоматично обирається за вказаними нижче параметрами як найоптимальніша для клієнта серед усіх спеціальних кредитних програм для автомобілів ТМ «Mitsubishi» від Банків-партнерів Дистриб’ютора, розміщених на цьому веб-сайті у розділі «Кредит» (надалі – Кредитні програми).

Вказаний платіж (розмір платежу) попередньо та орієнтовно розраховується, виходячи з таких параметрів, як:

(1)  рекомендована роздрібна ціна або спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на Автомобіль;

(2) параметри, які автоматично (за допомогою програми) обираються серед умов Кредитних програм, а саме:

(і) максимально можливий початковий внесок (аванс) у % від вартості Автомобіля (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(іі) максимально можливий строк кредитування (найвищий показник серед умов Кредитних програм);

(ііі) процентна ставка, яка пропонується відповідним Банком-партнером, у % - залежно від параметрів (і) та (іі) вище (не береться до уваги орієнтовна реальна річна процентна ставка);

(iv) комісії відповідного Банка-партнера (одноразова комісія за видачу кредиту, за відкриття рахунку, за перерахування коштів),

(v) стандартна схема погашення.

За результатами вищезазначеного розрахунку, який здійснюється автоматично за допомогою програми та базується виключно на наданій Банками-партнерами інформації щодо спеціальних умов кредитування на автомобілі ТМ «Mitsubishi», відображається найоптимальніша для кінцевого споживача пропозиція серед Кредитних програм.

Вищезазначений розрахунок не включає: витрат на страхування (зокрема, КАСКО та інших видів страхування), інші супутні, пов’язані з наданням кредиту, витрати (нап., послуги нотаріуса, СМС-довідку), які визначаються конкретним Банком-партнером при наданні кредиту.

Цей розрахунок носить умовний характер, не є публічною офертою, наведений для зручності клієнтів Mitsubishi виключно для їхнього ознайомлення зі спеціальними умовами кредитування від Банків-партнерів Дистриб’ютора та їх порівняння, та має на меті поінформувати клієнтів і скласти їхнє загальне уявлення про орієнтовний (приблизний) розмір щомісячного середнього платежу на Автомобіль у разі придбання цього Автомобіля в кредит в одного з Банків-партнерів Дистриб’ютора.

Не є рекламою відповідної Кредитної програми чи відповідного Банка - партнера Дистриб’ютора. Дистриб’ютор не несе відповідальності за умови кредитних продуктів Банків-партнерів та супутніх страхових послуг.

Детальна інформація щодо умов кредитування, детального розрахунку кредиту (включаючи загальну вартість кредиту, загальні витрати за кредитом, реальну річну процентну ставку тощо) надається консультантами Банків - партнерів Дистриб’ютора, для цього Ви можете подати через обраного офіційного Дилера відповідний запит на отримання консультації щодо спеціальних умов кредитування, заповнивши форму запиту.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital